0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Живописен живот, ткаат неопрена во засилување на кучиња за кучиња за дома, црвена големина xl

Живописен живот, ткаат неопрена во засилување на кучиња за кучиња за дома, црвена големина xl

DEN 113.92
Залиха

Пристапност

Оваа живописна животна удобност за чекори за кучиња големина голема е совршена температура за домашно милениче и родител кои ги сакаат на отворено. Оваа температура има подлога на неопренови околу вратот и градите за удобност и дизајн на чекор што го олеснува вашето куче. Тој е опремен со тежок Д-прстен на вратот, а пластични закопки околу половината за лесно прилагодување. За оние кои уживаат во вечерната прошетка, дополнителното рефлективно крлеж му помага на вашето кученце да се забележи. Прилагодливо за совршено вклопување и достапно во повеќе големини. Помогнете им на вашите миленици да живеат живописен живот! Нашите производи се специјално направени со една цел : гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се истакнува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Ibrивотен живот, ткаат неопренови, залепено куче, шетање за домашни миленици, црвена големина xl. Пластичен затворач со лесна употреба. Достапно во повеќе големини. Мода и функција. Поставата за неопренови за дополнителна удобност. Прилагодливо околу стомакот за подобро вклопување. Рефлексивно скокање на мрежи за безбедност. Тешки Д-прстен за безбеден приврзаност за поводник.

Параметри на производот

Слична стока