0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ekena Millwork 1 2 W 53 H, груб кедар Тимбетан ФАУ Рустикален четири табла се приклучи на таблата-n-batten fau wood shulters w елипсовидна лак на врвот, груб кедар

Ekena Millwork 1 2 W 53 H, груб кедар Тимбетан ФАУ Рустикален четири табла се приклучи на таблата-n-batten fau wood shulters

DEN 2197.76
Залиха

Пристапност

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Параметри на производот

Слична стока