0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Екена Милворк 1 2W 61H Америкрафт Четири Одбор Надворешни Реал Дрво Распоредени Одбор-n-Batten Ролетни, Мов Зелена

Екена Милворк 1 2W 61H Америкрафт Четири Одбор Надворешни Реал Дрво Распоредени Одбор-n-Batten Ролетни, Мов Зелена

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Хавајските ролетни од дрво од манго се еколошки рачно изработен декоративен производ од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво од манго дрво, карактеристично зрно дрво со текстура нуди златно-кафеави варијации на моделот. Овие издржливи, тврди надворешни ролетни стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во неверојатна недовршена оценка за дамки, подготвена или една од нашите долготрајни дамки од дрво во цврста боја, кои нудат издржливост од пукање и лупење. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во прифатливи, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е еколошки и издржлив. Карактеристичните текстури и модели нудат прекрасен пар надворешни ролетни. Силата, густината и атрактивниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во одделение за дамки и во различни убави, рачно обоени завршетоци. Одржливото Дрво Од Манго нуди достапен и еколошки производ на блендата. Изберете од класични и модерни дизајни на блендата.

Параметри на производот

Слична стока