0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Студел индустрии гроздобер фотографија мажи сурфер табли со спорт спорт Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од графити студија

Студел индустрии гроздобер фотографија мажи сурфер табли со спорт спорт Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : море; океан; вода; природа; на отворено; човек; човечко; сурфање; спорт; морски бранови; спорт; сурфање ;. дизајн од Студија за графити.

Параметри на производот

Слична стока