0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Tupleple Industries традиционална портрет гола жена барокна сликарство за сликање авион црно лебдечко платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лиз ardардин

Tupleple Industries традиционална портрет гола жена барокна сликарство за сликање авион црно лебдечко платно печатење wallидна

DEN 671.84
Залиха

Пристапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : Сликарство; Womanена. Дизајн од Лиз ardардин.

Параметри на производот

Слична стока