0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дизајн Арт „Античка модна девојка која пие чаша чај“ гроздобер врамен платно wallид уметност печатење

Дизајн Арт „Античка модна девојка која пие чаша чај“ гроздобер врамен платно wallид уметност печатење

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Оваа исклучителна гроздобер модна девојка која пие чаша чај врамено платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Гроздобер. - Предмет : луѓе, цитати и изреки. - Боја : сива. - Премиум квалитетен памучен платно . - пристигнува подготвени да висат на wallидот. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Параметри на производот

Слична стока