0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Летен Фустан Мода Цврст Ретро Долг Фустан Со Тркалезен врат Без Ракави Зелен Л

Женски Летен Фустан Мода Цврст Ретро Долг Фустан Со Тркалезен врат Без Ракави Зелен Л

DEN 335.68
Залиха

Пристапност

Женски Моден Цврст Ретро Долг Фустан Со Тркалезен врат Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дома, Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Јака Без Ракави : Вклопување Со Тркалезен Врат : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустан Табела : Големина : С Биста : 96см/37.80 "Должина : 126см/49.61" . Големина : М Биста : 102см/40.16 "Должина : 128см/50.39". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Должина : 130см/51.18". Големина : XL Биста : 116cm/45.67 "Должина : 132cm/51.97". Големина : XXL Биста : 124cm/48.82 "Должина : 134cm/52.76". Големина : 3 XL Биста : 132cm/51.97 "Должина : 136cm/53.54" . Големина : 4 XL Биста : 140cm/55.12 "Должина : 136cm/53.54". Големина : 5xl Биста : 148cm/58.27 "Должина : 140cm/55.12" летен стил : Мека и удобна ткаенина која не е затнат и ви дава максимална удобност. Појавување : Макси фустаните може да се носат со потпетици, чизми или сандали за да изгледаат шик, и со капа со обод за да ја покажете својата великодушност. Повод : Совршен За Работа, Канцеларија, Запознавање, Шопинг, Патување, Викенд, Дома и Секојдневно носење. Нега : Измијте со ладна вода; Ве Молиме не избелувајте и не паѓајте суво топло. Задолжително за секоја пригода.

Параметри на производот

Слична стока