0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Спортски Врвни Жени Женски Гроздобер Серија Печатење Тенок Фит О Оглавник За Вратот Маица Врвни Елеци Резервоар Без Ракави Блуза Спанде Врвови Женски Основи Кошул

Спортски Врвни Жени Женски Гроздобер Серија Печатење Тенок Фит О Оглавник За Вратот Маица Врвни Елеци Резервоар Без Ракави Блуза

DEN 255.84
Залиха

Пристапност

Сезона : Сите. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : О Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Должина : 68cm/26.77"Големина : XL Биста : 106cm/41.73" Должина : 70cm/27.56"Големина : xxl Биста : 112cm/44.09" должина : 72cm/28.35" Повлечете ги врвовите За Затворање за жени. [Материјал] Маиците Што Ги Избраа се Со Одличен Квалитет Меки, Удобни и Соодветни На Големината. Искрено Ги Сакаме И Ние Исто Така! Памук Без Ракави. Облека Нега : Машина За Перење Во Ладна Вода, Висат На Сува. Камизола Жени Облечени. [Прилики] - Овие Маици Се Толку Забавен и Радосен Начин Да Го Покажете Вашиот Стил Додека Пазарувате, Упатувајќи Се Кон Атлетската Облека на Плажа. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Информациите За Големината Пред Да Ја Поставите Нарачката. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Во Страницата За Опис На Производот.Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно. Куќа На Пазарот.

Параметри на производот

Слична стока