0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Плус Големина Блузи За Женска Женска Мода Лабав Памук И Лен Печатени Темпераментни Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави Бели

Плус Големина Блузи За Женска Женска Мода Лабав Памук И Лен Печатени Темпераментни Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави Бели

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

17" изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови.59"XL121642108cm/42. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Искусете ја свежината на летото и станете модел за одење.

Параметри на производот

Слична стока