0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Маици Туника Врвови Со Долги Ракави Високи Ниски Секојдневни Кошули Fall Зимски Подароци За Жени

Женски Маици Туника Врвови Со Долги Ракави Високи Ниски Секојдневни Кошули Fall Зимски Подароци За Жени

DEN 231.84
Залиха

Пристапност

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 УЕ Големина : 34 Биста : 94см/37.01" Половината : 90см/35.43" Должина : 70см/27.56" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Уе Големина : 36 Биста : 99см/38.98" Половината : 95см/37.40" Должина : 71см/27.95" Големина : Л Големина На САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 ue ГОЛЕМИНА : 38 БИСТА : 107cm/42.13" половината : 100cm/39.37" должина : 72cm/28.35" големина : xl Сад Големина : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 ue ГОЛЕМИНА : 40 Биста : 117cm/46.06" Половината : 110cm/43.31" Должина : 73cm/28.74" Големина : XXL сад големина : 12 велика британија големина : 16 Ue големина : 42 Биста : 127cm/50.00" половината : 120cm/47.24" должина : 74cm/29.13" идеален Подарок : Погоден е за роденден, годишнина, Дипломирање, денот на Вљубените, божиќ, денот на благодарноста. Оваа Смешна Графичка Маица Е Идеален Подарок За Вашите Пријатели, Семејство, Роднини. Прилики : Маица За Жени, Секојдневна Маица За Жени.Одлично За Жени Или Девојки, Подарок За Мајка, Баба, Сестра, Семејство. Женски Маици Трендовски. Женски Маици Лабава Одговара. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овие Производи, Слободно Контактирајте Не. Ние Ќе Ве Контактираме Во Рок Од 24 Часа За Да Ви Обезбедиме Подобро Решение.

Параметри на производот

Слична стока