0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Фустани Женски Обични Летни Маици Фустан Лабава Туника Со Кратки Ракави Фустан Со Џеб За Женски Фустани За Жени

Женски Фустани Женски Обични Летни Маици Фустан Лабава Туника Со Кратки Ракави Фустан Со Џеб За Женски Фустани За Жени

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини, А Не Табела Со Големини. Капка рамо ракав и пати на грбот е сите дизајн нагласува на овој фустан.Обичен Летен Фустан Со Маица со Џеб.52" ракав : 17cm/6. Дизајнот на ракавот со капка рамо е секојдневен и модерен.Овој Женски Секојдневен Лабав Фустан Е Достапен Во Различни Цврсти Бои и Бои во Риги За да Одговараат на вашите фустани во Личен Стил бел фустан женски макси фустан за жени за жени велигденски фустан за жени. Постојат дизајн џебови на левата и десната страна кои го прават тоа многу погодно за вас да се стави клучот мобилен телефон или некои картички.Рачно Миење Одделно Во Студ Water. Овој Секојдневен Фустан Со Маица Е Погоден И За Различни Форми На Телото,Бремените Жени Исто Така Можат Лесно Да Го Носат.Овој Фустан Е Погоден И За Бремени Жени, Но На Трудниците Им Се Советува Да Изберат Големина Поголема Од Вообичаеното. Од двете страни на фустанот има два џебови кои ќе ве натераат да се заљубите во него.

Параметри на производот

Слична стока