0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Екстремни Ма 5600. Конверзија Заграда За Поларис Спортист Со Патека Четка

Екстремни Ма 5600. Конверзија Заграда За Поларис Спортист Со Патека Четка

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Изберете поларис спортист моделите се опремени со (или може да станат опремени со) предниот браник на Штитникот За Патеки (број на дел 2884844), за Што е потребен Екстремниот Максимум 5600.3315 Држач за Конверзија за да се инсталира Екстремниот Максимум 5600.3160 ДРЖАЧ ЗА ВИНЧ НА АТВ. Држачот за конверзија се монтира помеѓу држачот за винч и ролерот ферлеад, обезбедувајќи подобро вклопување за браникот. Заградата за конверзија е завршена со елегантен црн капут во прав за издржливост и боја-усогласена со држачот за винч. Задолжително На 2021 Поларис Спортист 450 Комунално Издание, Спортист 570 ЕПС, Спортист 570 Премиум И Спортист 579 АЛАТКА ХД ле. Потребен додаток за Екстремниот максимум 5600.3160 АТВ Винч монтирање на моделите На Поларис Спортист со предниот браник на Патеката (дел број 2884844). Монтирања помеѓу држачот за винч и ролерот ферлеад, обезбедувајќи подобро вклопување за браникот. Елегантен црн прав палто заврши. Задолжително На 2021 Поларис Спортист 450 Комунално Издание, Спортист 570 ЕПС, Спортист 570 Премиум И Спортист 579 АЛАТКА ХД ле.

Параметри на производот

Слична стока