0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бохо Облеките За Жени Паѓаат Ракави На Рамената Цврст Лабав Џемпер Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Кошула Поставена до 65% попуст

Бохо Облеките За Жени Паѓаат Ракави На Рамената Цврст Лабав Џемпер Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Кошула Поставена до

DEN 582.24
Залиха

Пристапност

56" Рамо : 49см/19. Овие комплети за жени меки можат да бидат совршени за приврзоци, ѓердани, обетки, прстени, јакни, патики, сандали, потпетици и капи за плажа за да создадат стилски и убав изглед во пролет, fall, лето и зима. Ве молиме изберете нас со доверба. Нашите секојдневни облеки за жени се засноваат на стандардот за големина во САД.53" Колк : 110см/43.Имаме повеќе релативни производи што ги сакате!.Бохо Облеките За Жени Паѓаат Ракави На Рамената Цврст Лабав Џемпер Врвови/Кошула Со Кружен Врат Со Долги Ракави Поставени до 65% офкарактеристики : Модерна женска облека.72" Половината : 64-71cm/25.35" Рамо : 51см/20. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106cm/41.55" Врвови Должина : 70cm/27.95" Колк : 105cm/41. Одликувајќи се со стилски долг sleeves.98" Рамо : 45cm/17.56" големина. [ЛИЧНА УПОТРЕБА И ПОДАРОК] : .28" Должина На Панталоните : 105см/41. Бизнис секојдневен, работна канцеларија, секојдневно носење, училишта, училница, црква, собир, состаноци, конференција, дом, куќа, ресторан, игра, свадба на отворено, забава на вљубените, плажа, аеродроми/авиони, климатизирана соба, патување, крстарење, патување, одмор, одмор, шопинг, улица, кул пролет/лето/fall ноќ вечер, итн.77" Рамо : 47см/18. [ФУНКЦИЈА] : . Совршен за лична употреба, или како подарок семејство, љубовник, пријатели, соработници на роденден,Божиќ,Велигден,Нова Година, Ноќта на Вештерките и Денот на Независноста итн. [ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈНИ] : .50" Половината : 68-75см/26.18" ракав : 74cm/29.21" Панталони Должина : 107cm/42.82" Ракав : 72см/28. [ПОВОД] : . Дводелни Облеки За Жени/Широки Панталони За Нозе За Жени/Секојдневен Комплет Костуми За Жени/Палацо Панталони Комплет За Жени/Соодветен Комплет За Жени/Облека За Одмор За Жени/Летен Комплет Облека За Жени 2023/Празнични Облеки за Жени/2 парчиња Салон За Жени.46" Ракав : 70см/27. Перење во машина, не сушете се, не избелувајте, препорачувајте со вреќа за перење, закачете или исушете ја линијата.31" Должина На Панталоните : 104см/40.29" Половината : 72-79см/28.87" Половината : 80-88cm/31. Можете да ја врзете страната или во шорцеви, здолништа и разни панталони за да создадете модерен уличен изглед.

Параметри на производот

Слична стока