0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сјајни Клипови Кактус

Сјајни Клипови Кактус

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Блескавите Клипови се колекција на трендови напред, пријателски за деца, кадифен клип. Ликовите се изработени од меки, шарени кадифни ткаенини, извезени со сјајни метални нишки и други забавни детали. Сјајните Клипови се израз на личност, модерни, трговски и едноставно можат да се понудат како подарок за пријателство. Нашите Сјајни Клипови кактусот содржи метални акценти, детални дизајни и везени карактеристики.

Параметри на производот

Слична стока