0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Здолниште Со Памучен Молив Со Тврда Опашка В-321

Здолниште Со Памучен Молив Со Тврда Опашка В-321

DEN 960.00
Залиха

Пристапност

Посно и чисто, ова растегливо здолниште со молив ќе ве натера да се движите низ целиот ден во леснотија и удобност. Третиран во нашата минерална боја за миење, овој процес му дава гроздобер, жив изглед кој создава деконструирани и потресени детали за едно парче.Лесно влечење стилемидно издигнување, монтирани седи на половината и удира на колена изработени од памучна/ликра ткаенина за долготрајно истегнување И удобност на четири патишта за целосно закрепнување преден раб : Големина XS : 22" / S : 22,5" / М : 22,5" / Л : 22,5" / XL : 23"поради нашиот процес на боење, должините на рабовите може да варираат во сад90% памук, 10% ликрахенд или машинско перење во ладна вода, користете благ детергент, Без Белило, исушете го сувото здолниште со памучен молив со ниска тврда опашка w-321.

Параметри на производот

Слична стока