0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Туристичка Земја Британско Уникатно Знаме Меморијален Фаќач На Соништа Ѕид Виси Пердув Декор

Туристичка Земја Британско Уникатно Знаме Меморијален Фаќач На Соништа Ѕид Виси Пердув Декор

DEN 261.12
Залиха

Пристапност

Големина : Должина : 19,7 инчи /50 см, дијаметар : 6 инчи /16 см.Класификација : Фаќач На Соништа : Виолетови пердуви,добро ткаени веб и бели монистра, слатки како сон.Фаќачот на соништата е наменет за мир и среќа,да ги заштити луѓето од кошмари и да ги придружува со прекрасни соништа.Материјал : Винил,пластика,Металпакување Количина : 1 х фаќач на соништаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Туристичка Земја Британско Уникатно Знаме Меморијален Фаќач На Соништа Ѕид Виси Пердув Декор.

Параметри на производот

Слична стока