0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Анимација Дожд Облачно Тркалезно Церакс Магнет За Фрижидер Чувар Декорација

Анимација Дожд Облачно Тркалезно Церакс Магнет За Фрижидер Чувар Декорација

DEN 239.84
Залиха

Пристапност

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Керамика, Декоративна Карактеристика : -дизајн поддржан Од Магнет : декоративен магнет за фрижидер за лепење на сите важни белешки.- Висококвалитетен нерѓосувачки челик : силен и издржлив.- едноставен дизајн на круг : чист, свеж, убав и исклучителен.- Продаден за 2 во собата.Материјал : квалитетна Количина на керамички и магнетни пакети : 2 x Магнети овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Анимација Дожд Облачно Тркалезно Церакс Магнет За Спомен Декорација.

Параметри на производот

Слична стока