0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Симплмасигени Клиренс Машки Панталони Панталони Машки Измиени Комбинезони За Лигавчиња Секојдневни Искинати Комбинезони Ромпери

Симплмасигени Клиренс Машки Панталони Панталони Машки Измиени Комбинезони За Лигавчиња Секојдневни Искинати Комбинезони Ромпери

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Овој пар панталони може совршено да одговара на вашите потреби за носење и да го прилагоди вистинскиот обем на половината за вас. ●Класични Машки панталони ● овие класични машки панталони се удобни и практични за секојдневно носење. Мека, удобна, еластична ткаенина што дише. Оваа машка панталона има прилагодлив ремен, како и разновидни стилови, удобната еластична и прилагодлива врвка за влечење ќе ја задржи на половината и нема да се тркала надолу, во обичниот живот и работа.ltd / слика/производ/ftp/tupian11/MJJ210309293 BKS_1156405482867239512.

Параметри на производот

Слична стока