0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Искриват Нишка Тежини

Искриват Нишка Тежини

DEN 963.04
Залиха

Пристапност

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Комплет од два дрвени држачи со 10 пондерирани подлошки.1 Држач со 5 подлошки тежини 3 унци.Ги вклучува двата краја.Држете лебдечки самостојни, дополнителни или скршени искривени нишки под тензии додека ткаете.Дизајниран да држи lg должини на навој на искривување околу централната макара. Искриват Нишка Тежини.

Параметри на производот

Слична стока