0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
1000мл Навлажнувач За Магла Со Шарен Ноќен Тивок Ладен Овлажнител ДЕСКТОП УСБ Овлажнител За Домашно Патување Автомобил Канцеларија Спална Соба

1000мл Навлажнувач За Магла Со Шарен Ноќен Тивок Ладен Овлажнител ДЕСКТОП УСБ Овлажнител За Домашно Патување Автомобил Канцеларија

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Опис : . Навлажнувачот за магла може да го навлажнува воздухот за континуирано работење и еднообразно навлажнување, така што ќе можете да дишете свеж воздух и да го мирисате свежиот воздух како да сте во шума. . Карактеристики : . [Одличен Подарок]одличен подарок за мажи или жени за родендени, празници, домаќинства итн. кога воздухот е сув, во текот на сезоната или кога е болен. [Шарена Ноќ ]7 светла што ја менуваат бојата, исто така, можат да создадат топла и романтична средина. [Ве одржува Здрави]Овој овлажнител не само што може да помогне во прилагодување на сувиот воздух во климатизираната просторија, туку и ја навлажнува вашата кожа, ја ублажува назалната конгестија и го прочистува воздухот, одржувајќи ве здрави цело време. [Ладна Магла]Безбедно го навлажнува воздухот за континуирано работење за да можете лесно да дишете и да спиете повеќе. [- Пополнете Дизајн]нема потреба повеќе да го отстранувате резервоарот за вода, само повлечете го прикривањето и директно додајте вода низ големиот отвор . Спецификации : . Боја : Бела; Зелена (Опционално). Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Електронска Компонента. Стил : Секојдневен. Капацитет : 1000мл. : 7-боја. Номинален Напон : DC5 V. Бучава :

Параметри на производот

Слична стока