0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сјај Мешање Цевки 2.75 6 Пкг-

Сјај Мешање Цевки 2.75 6 Пкг-

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Цевките за мешање на сјајот се одлични за мешање и создавање на сопствени нијанси на сјај. Овие пакети содржат 6 пастични цевки за мешање со повторно запечатливи капаци за извртување. ПРЕДНОСТ - Сјај Мешање Цевки. Овие проѕирни пластични цевки се одлични за складирање на сопствени мешавини за сјај; дополнителен сјај; или други мали украси. Секој од нив е висок 2-3/4 инчи со дијаметар од 5/8 инчи и капак за завртки. Овој пакет содржи шест празни цевки. Увезени.

Параметри на производот

Слична стока