0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Два Пина Дигитални Дрво Влага Метар 0-99. 9% Дрво Влажност Тестер Дрво Влажна Детектор Со ЛЦД Дисплеј

Два Пина Дигитални Дрво Влага Метар 0-99. 9% Дрво Влажност Тестер Дрво Влажна Детектор Со ЛЦД Дисплеј

DEN 303.52
Залиха

Пристапност

Боја : Блекматеријал : пластика без 3 x aaa батерии спецификација : мерење : опсег на мерење на вредноста на отпорот : 0-99, 9% Резолуција : 0,1% Точност : 0,5% должина на Пин : 10ммавтоматско исклучување : 3 минути содржина на пакетот : 1 x Метар На Влага само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 2. Вградени четири видови на обрасци со прецизно тестирање. 4. Вградено ниско откривање на батеријата и автоматско исклучување. 1. Лцд-дисплеј со вредност на влага во дрво, може да се користи за тестирање на сите видови дрвена картон и сушење . 3. Користетеonomономија за да прилагодите различни прилики.

Параметри на производот

Слична стока