0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Имате Женски Еднобојни Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Зимска Облека Облека Џемпер Каки ХХЛ

Имате Женски Еднобојни Дуксери Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Зимска Облека Облека Џемпер Каки ХХЛ

DEN 271.68
Залиха

Пристапност

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Полиестерска Сезона : Пролет; Aut; Зимска Дебелина : Стандардна Должина : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долга Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Цврст Стил На Боја : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксер Ве Молиме Не Само Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 120см/47,24" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 55см/21,65" Должина : 72см/28,35" Големина : М Биста : 126см/49,61" Рамо : 61,5 см/24,21" Ракав : 56см/22,05" Должина : 74см/29,13" Големина : Л биста : 132см/51.97" рамо : 63см/24.80" ракав : 57см/22.44" должина : 76см/29.92" големина : xl Биста : 138см/54.33" рамо : 64.5 см/25.39" ракав : 58см/22.83" должина : 78см/30.71" големина : Xxl биста : 144см/56.69" рамо : 66см/25.98" ракав : 59см/23.23" должина : 80см/31.50" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесен и еластичен материјал, супер мек и удобен. Овој популарен дуксер е совршен за секојдневна облека,врат на врана,врвка за влечење,широк дуксер за жени,девојки, јуниори. Удобната кошула лесно се комбинира со фармерки,хеланки или чизми. Модни дуксери за жени погодни за секојдневно носење, дома, работа, спорт, забава, одмор итн. Нега на облека : Нежно перење во машина ладно / Миење Раце / Закачување или сушење На Линија.

Параметри на производот

Слична стока