0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Панталони Класични Панталони За Танцување Долги Панталони Со Широки Нозе Гимнастика Вежби За Вежбање Танцување Широки Панталони За Нозе Женски Лежерни Пан

Женски Панталони Класични Панталони За Танцување Долги Панталони Со Широки Нозе Гимнастика Вежби За Вежбање Танцување Широки

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Сезона : СИТЕ. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски Панталони Табела : . Големина : С Половината : 56-66см/22,05-25,98" : 100см/39,37" Должина На Дното : 93см/36,61"Големина : М Половината : 60-70см/23,62-27,56" : 104см/40,94" Должина На Дното : 95см/37,40"Големина : Л Половината : 64-74см/25.20-29.13" : 108см/42.52" должина на дното : 97см/38.19"Големина : xl половината : 68-78см/26.77-30.71" : 112см/44.09" должина на дното : 99см/38.98"Големина : xxl половината : 72-82см/28.35-32.28" : 116см/45.67" должина на дното : 101см/39.76" 1. Материјал : Овие Панталони Се Направени Од Полиестер, многу Удобни, лесни и Дише. 3.Овие Панталони Можат Добро да се Спојат со Маица, Врвови Од Цевки,Блузи за Резервоари,Кои Прават Да се Чувствувате Удобно и Покул. 4.Панталони Функција : Средината На Половината,Џебови,Се Водат Половината. 2.Машинско Перење : Достапно. 5.Погоден За : Секојдневните Панталони Создаваат Практичен, Но Стилски Стил Кој Може Да Се Носи Во Секое Време.Носете Во Паркови,забави,состаноци,филмови И Многу Повеќе. Следете Ги Жените. панталони за жени. женски панталони.

Параметри на производот

Слична стока