0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мечкина Шепа Долг Ракав V-Вратот Врвот Со Џогер Панталони Во Собата, 2-Парче

Мечкина Шепа Долг Ракав V-Вратот Врвот Со Џогер Панталони Во Собата, 2-Парче

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Прекрасните дводелни удобни комплети за дневна соба на мечката се дизајнирани исклучиво за жени, нудејќи и стил и удобност. Секој сет вклучува луксузно мек врат со долг ракав Со врат во комбинација со пријатни панталони за џогер, создавајќи совршено координиран ансамбл. Овие комплети без напор преминуваат од ден во ноќ, обезбедувајќи оптимална удобност без разлика дали лежите дома или се сместувате за мирен ноќен сон. Дополнително, нивниот разноврсен дизајн ги прави шармантен избор за вечерни собири за облека за спиење и дружење. Комплет За Пижами За Жени-Удобен врв и панталони за пижами, што ќе ви овозможи удобно да се опуштите. Чувствувајте се топло и пријатно додека ја носите нашата облека за спиење за време на студената сезона или ноќе. Удобна Облека за Спиење - Опуштете се и спијте добро носејќи го нашиот најудобен комплет за облека за спиење. Дарежливо Вклопување - нашиот 2-парче женски комплет за пижами има удобен дрес кој е направен од путер-мек широк материјал за ребра од дрес. Овозможува лесно вклопување за целодневна удобност и совршено вклопување за облека за спиење. Сетот Вклучува : 1 долги ракави, 1 долги панталони. Врв : Печатени Долги ракави, V-вратот. Дното : Печатени долги панталони, еластична половина. Идеален подарок за најблиските. Полиестер. Машинско Перење/ Миење Раце.

Параметри на производот

Слична стока