0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жените Дами Висок Половината И Коленото Здолниште Завој Сплит Кожа Здолниште

Жените Дами Висок Половината И Коленото Здолниште Завој Сплит Кожа Здолниште

DEN 56.00
Залиха

Пристапност

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см/25.20" Колковите : 82-92см/ Должина : 47см/18.50" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см/26.77" Колковите : 86-96см/ Должина : 48см/18.90" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72см/28.35" колкови : 90-100см/ должина : 49см/19.29" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 74СМ/29.13" Колковите : 94-104см/ должина : 50см/19.69" Големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" колковите : 98-108СМ/ ДОЛЖИНА : 51см/20.08" големина : хххл Сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 половината : 78см/30.71" КОЛКОВИТЕ : 102-112СМ/ должина : 52см/20.47" Големина : ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 половината : 80см/31.50" колковите : 106-116см/ ДОЛЖИНА : 53СМ/20.87" големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 половината : 82см/32.28" КОЛКОВИТЕ : 110-120СМ/ Должина : 54см/21.26" жените дами висок половината и коленото здолниште завој сплит секси колк кожа здолниште ВЕ Молиме ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Спецификациипол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниту Една Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Ниту Една Јака : Ниту Еден Тип На Шема : Цврст Стил : Мода, Бохемија Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Здолниште Жени Дами Високо. Половината И. Колено Здолниште. Завој Сплит. Секси Колк Кожено Здолниште.

Параметри на производот

Слична стока