0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Амерок лондон 10-Во Центар-До-Центар Полиран Никел Црн Бронзен Кабинет Повлечете

Амерок лондон 10-Во Центар-До-Центар Полиран Никел Црн Бронзен Кабинет Повлечете

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Карактеристики : Изработени од висококвалитетни материјали за трајна издржливосткоординати со други предмети од лондонската колекција8-32 x 1 и 8-32 x 1-1/2 завртки(и) вклучени за лесна инсталацијапокриени со ограничена доживотна гаранција вклучува 1 влечење : Центар До Центар : 10-1/16"Должина : 12-1/2"Ширина : 13/16"Проекција : 1-9/16" амерок бп36664. Лондонска Колекција.

Параметри на производот

Слична стока