0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сектор за управување со леке Опрема W Вратило ЗА ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ 170

Сектор за управување со леке Опрема W Вратило ЗА ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ ЛТ 170

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Опис : *Сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Деликатна и извонредна, многу одговара на оригиналната опрема.*Цврст и издржлив, долг работен век.* Лесен за инсталирање и сигурен за употреба .*Управувачки Сектор Опрема W/Вратило ЗА LT133 LT150 LT155 LT160 LT166 LT170*УПРАВУВАЧКИ СЕКТОР ОПРЕМА и ВРАТИЛО комплет *Одговара За Модели : LT133 LT150 LT155 LT160 Lt166lt170specipacation : *Боја : Како што покажува сликата*Материјал : металпакетот вклучува : 1x Управувачки Сектор Менувач1x Вратило Китноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Деликатна и извонредна, многу одговара на оригиналната опрема. Цврст и издржлив, долг работен век. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Сектор За управување Опрема W/Вратило ЗА LT133 LT150 LT155 LT160 LT166 LT170.

Параметри на производот

Слична стока