0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Жени Секси Едноделна Перспектива Бикини Склекови Рампа Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа

Жени Секси Едноделна Перспектива Бикини Склекови Рампа Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа

DEN 383.84
Залиха

Пристапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 66-84см/25,98-33,07" Половината : 63-74см/24,80-29,13" Должина : 67см/26,38" Колк : 86-91см/33,86-35,83" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70-88см/27,56-34,65" половината : 66-78см/25,98-30,71" должина : 68см/26,77" колк : 91-96см/35,83-37,80" големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 74-92см/29,13-36,22" половината : 69-82см/27,17-32.28" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" колк : 96-101см/37.80-39.76" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 78-96см/30.71-37.80" половината : 72-86см/28.35-33.86" ДОЛЖИНА : 70см/27.56" колк : 101-106см/39.76-41.73" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 82-100см/32.28-39.37" половината : 75-90см/29.53-35.43" должина : 71см/27.95" Колк : 106-110СМ/41.73-43.31" пакетот содржи : 1x КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ. Машинско Перење. ДОПИ : секоја ваша нарачка е најголемо охрабрување за нашата продавница и искрено се надеваме дека нашите производи можат да ги задоволат вашите потреби и очекувања.

Параметри на производот

Слична стока