0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Магекру Божиќни Украси За Дома Прекрасно Срце Девојка Кукла Виси Приврзок Дома Декор

Магекру Божиќни Украси За Дома Прекрасно Срце Девојка Кукла Виси Приврзок Дома Декор

DEN 287.84
Залиха

Пристапност

Опис. Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитет. Име на производот : симпатична ангел божиќ виси приврзок. Материјал : кадифен. Боја : розова/бела. Големина : 11х3х19см. Форма : Ангел Приврзок & Капка Орнаменти. Спецификација : ангел. Количина : 1 парчиња. Апликација : . 1.Виси квалитетен кадифен пандан. 2.Божиќни Украси. 3.Божиќ Партија Свадба Украси Деца Подарок. 4.Декор домашна свадбена декорација. 5.Стои Украс Нови. Известување : . Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. 1 ПАРЧИЊА Божиќни Украси За Домашно Прекрасно Срце Девојче Кукла Виси Приврзок За Домашен Декор. Боја : Розова. Големина : Една Големина. Материјал : Други.

Параметри на производот

Слична стока