0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Калено Стакло Заштитник На Екранот за iPhone Про Ма

Калено Стакло Заштитник На Екранот за iPhone Про Ма

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

GSA apple i Phone 12 PRO MAX (6.7) 2 Пакет Калено Стакло Заштитник На Екранот СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА IPHONE 12 PRO MAX : Одржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете го телефонот од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој заштитник за калено стакло со целосна покриеност од 2.5 D. НАЈЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Супер лесен за инсталирање на iphone 12 Pro max заштитник на стаклен екран со рамка за упатства за инсталација за да помогне во процесот на апликација. Отстранување прашина и правилно усогласување пред вистинската инсталација. Не се грижи за меурчиња. НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Напредната Технологија На Матрица со Точки гарантира без меурчиња, против гребење, отпечаток од прст и отпорен на притисок. Изработени од заштитници од стаклен екран со највисок степен помагаат да се спречи капки и гребнатини додека се обезбедува незаменливо корисничко искуство. УЛТРА ТЕНКИ и УЛТРА ЈАСНИ : на само 2,5 мм, нашите повеќеслојни екрани со калено стакло носат ОЦЕНКА ОД 9 ЧАСА ЗА цврстина на површината. Анти-отпечатокот, олеофобниот слој се спротивставува на дамките за да ја одржи HD јасноста со висока транспарентност и чувствителност на допир. ЗАШТИТА НА ЦЕЛ ЕКРАН : 2,5 Д целосна покриеност закривените рабови обезбедија дополнителна удобност и подобрена заштита на рабовите. Вклучени се влажни/суви марамчиња и додатоци за инсталација. Сѐ што правиме е дизајнирано да го подобри искуството на вашиот паметен телефон!.

Параметри на производот

Слична стока