0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
3д Дигитално Печатење Задебелени Пердув Свила Памук Цртан Филм Тексас

3д Дигитално Печатење Задебелени Пердув Свила Памук Цртан Филм Тексас

DEN 1147.20
Залиха

Пристапност

Уникатен Дизајн : Овој јорган ја користи најновата технологија ЗА 3д печатење и реалниот графички дизајн за да ви донесе визуелно влијание. Уникатниот јорган за гејмпад додава мода во вашата спална соба и дефинитивно ќе стане ваш омилен. Ова е одличен подарок за семејството, децата и пријателите. Материјал : Нашата ткаенина Е изработена од микрофибер материјал, армирано шиење и посилен процес на плетење, што не е лесно да се искине. Јорганот е мек, мек, удобен и лесен за чистење. Тоа ќе ви донесе удобен сон на вас и на вашето семејство. Различни Големини : подготвивме повеќе големини за избор : Двојна Големина (1x Утешител : 67 " x90"; 2x Перница Шам : 20"*30"), Целосна Големина (1x Comforter 80 " *90"; 2xpillow Shams 20 " *30"), Кралицата Големина (1x Comforter 90 " *90"; 2xpillow Shams 20 " *30"), Кралот Големина(1xcomforter 90 " *104"; 2x Pillow Shams 20 " *35" ). Поради разликите во мониторите и светлосните ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Благодарам!. Посебна Забелешка : податоците за оваа големина се должат на различни методи на мерење, така што грешката помеѓу 2 и 4 см е нормална. Предна страна : прилагодена дигитално печатена слика (може да се прилагоди Според изборот на клиентот) Обратно : бела/обична боја. Ткаенина : 90 грама четкани полиестерски влакна, 200 грама пердув свила памук. Дигитално печатење, испорачано 5-7 дена по нарачката! Количина : 1 јорган + 2 навлаки за перници.

Параметри на производот

Слична стока