0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Пајн Риџ Бакнувач Копче Дупчиња Јасно Пк

Пајн Риџ Бакнувач Копче Дупчиња Јасно Пк

DEN 383.84
Залиха

Пристапност

Копчето За Бакнувач со Дупчиња од Стрелаштвото На Боровиот Гребен ви овозможува да ја достигнете истата точка на сидро секој пат без да ја повредите устата. Тајната зад ова копче е уникатната мешавина на материјали за создавање мека, но издржлива пластика која ви овозможува да се свиткате во положба и удобно да се сместите на вашата усна. Дизајниран со страничен шлиц за лесна инсталација без отстранување на жицата од лакот. Копчето За Бакнувач со Дупчиња, исто така, ја елиминира бучавата од жицата на лакот и ги стиска вибрациите на жиците.Карактеристики : Мека, но издржлива пластика;Страничен шлиц за лесна инсталација;исто така помага да се елиминира Бучавата и Вибрациите Копче За Бакнување На Боровиот Гребен, Дупчиња : Од доверливото име На Боровиот Гребен. Мека, но издржлива пластика. Страничен шлиц за лесна инсталација. Исто така помага во елиминирање на бучавата и вибрациите.

Параметри на производот

Слична стока