0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Да хич Шорцеви Ромпер За Жени Обични Комбинезони Шорцеви Со Џебови Лента За Шпагети Без Ракави Лабава Кафеава XXL

Да хич Шорцеви Ромпер За Жени Обични Комбинезони Шорцеви Со Џебови Лента За Шпагети Без Ракави Лабава Кафеава XXL

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Женски Лажички Цврст Врат Без Ракави Секојдневни Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебовикарактеристики : Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Секојдневна Маица За Вратот V, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, завршен рамен раб, основна цврста боја, трендовски и елегантен. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина На Цврсти Ракави : Јака Без Ракави : V-ѓердан : Редовно Вклопување : Одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenенска Табела Со Големина : Големина : XXL Големина. : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88" Хип : 138cm/54.33" Должина : 94.5 cm/37.20" Препорачува големина : ви препорачуваме да изберете во зависност од препорачаната големина,Ако тоа не е во препорачува опсег, со цел да не се влијае врз вашата шопинг искуство, ние препорачуваме да не се купи овој производи,Пред ставање на твојот ред, ве молам само да изберете големина која одговара на вас најмногу во големина на табелата!!!. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Фала!.

Параметри на производот

Слична стока