0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Зоизокп Дупка Центри Шампањ Бронзена Кујна Кабинетот Рачки, Четкани Месинг Кабинет Повлекува Кујна Кабинетот Хардвер За Шкаф Злато Фиока Рачки Гардероба Повлекув

Зоизокп Дупка Центри Шампањ Бронзена Кујна Кабинетот Рачки, Четкани Месинг Кабинет Повлекува Кујна Кабинетот Хардвер За Шкаф

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Зоизокп бренд гаранција : ние го сфаќаме вашето корисничко искуство многу сериозно и ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи што можете да ги испробате 100 дена и ако има проблеми со квалитетот, ќе ги замениме или ќе ви дадеме целосна наплата.Хардвер на кабинетот на зоизокп : 25 Пакувајте 5 Инчни Рачки На Бронзениот Кабинет За Шампањ.Секоја рачка е поединечно безбедно спакувана за да спречи испакнатини и гребнатини.Изработен од висококвалитетна легура на цинк со Шампањска Бронзена завршница, повлекувањето На Зоизокп е тешка влечна сила на кабинетот што е силна и издржлива.5" (128мм) стандардно растојание со завртки за лесна инсталација и замена.Мерење : Центри За Дупки(КУБИКА) : 5 инчи (128ММ); Вкупна Должина : 6 инчи (154ММ);Ширина : 0,6 инчи (16ММ);Проекција : 1,1 инч(28ММ); ве Молиме проверете Ја големината на рачките што ви се потребни внимателно пред да ги купите.Широк спектар на примена : влечењата за мебел Зоизокп се идеални за кабинети, плакари, шкафови, фиоки, комоди, врати и гардероби. Можете да го надградите вашиот дом СО ВАШАТА САМОДОВЕРБА. Зоизокп 25 Пакување 5 Инчи (128мм) Дупка Центри Шампањ Бронза Кујна Кабинет Рачки.

Параметри на производот

Слична стока