0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Цетрио Жените Отворен Преден Кардиган Лесен Трендовски Графички Печатен Со Џебови Паѓаат Долги Ракави Долг Клиренс Жолт Кардиган Јакна Блузи За Жени Големина 2XL

Цетрио Жените Отворен Преден Кардиган Лесен Трендовски Графички Печатен Со Џебови Паѓаат Долги Ракави Долг Клиренс Жолт Кардиган

DEN 362.88
Залиха

Пристапност

Тековните категории на производи најчесто се пребаруваат за клучни зборови. Fall И Зима. Овде не само Што Можете Да купите Женски Отворен Преден Кардиган лесни и други квалитетни производи по најприфатлива цена.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Кардиган де френте абиерто пара мујер Лигеро. Во исто време, можете да пребарувате и други производи од нашата продавница во форма на "име на брендот + клучен збор" (на пример : Цетрио Женски Лесен Отворен Преден Кардиган). Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини. Предмет клучни зборови : Исечени Патент Кардигани За Жени Трендовски Летни Фустани Краток Кардиган За Жени Облечени Уникатни Кардигани За Жени Жени Лесни Отворени Кардиган Чипка Кардигани За Жени плус Големини.

Параметри на производот

Слична стока