0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Филмови Дизни Лило & Бод Кошули Хавајски Краток Ракав Летна Плажа Кошула Повик Копче Надолу Кошули За Деца Возрасни

Филмови Дизни Лило & Бод Кошули Хавајски Краток Ракав Летна Плажа Кошула Повик Копче Надолу Кошули За Деца Возрасни

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.

Параметри на производот

Слична стока