0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Исак мизрахи француска манжетна памучна Кошула, Бела, 10

Исак мизрахи француска манжетна памучна Кошула, Бела, 10

DEN 559.20
Залиха

Пристапност

Ова копче надолу е задолжително за сите. Направена од најдобар памук, оваа француска кошула со манжетни е совршена кошула за таа пригода. 100% памук. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. Копче со долги ракави надолу со раширена јака. Крај на крајниот дизајн - со специјална фина завршна обработка. Јаката останува вклучена за јасен изглед секој пат.

Параметри на производот

Слична стока