0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кошула Семејство Појавување Тимови Вини Пух Лето Блузи Стилски Краток Ракав Екипажот Вратот Маица Мама И Јас, Тато И Син, Бебе, Одмор Колекција Семејство Појавувањ?

Кошула Семејство Појавување Тимови Вини Пух Лето Блузи Стилски Краток Ракав Екипажот Вратот Маица Мама И Јас, Тато И Син, Бебе,

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Дизајниран за одлична вентилација и дишење. Стилските летни Маици би можеле да бидат совршен подарок за вашето семејство, син, ќерка, сопруг, сопруга итн. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било проблеми со Вашите Маици Вини пух, само стапете во контакт и ние ќе ви помогнеме. Кога ќе го купите дома, ќе бидете изненадени.️ ● Нега на облека : Ладно Перење Во Машина, Суво Ниско Сушење, суво на Линија,Не Избелувајте Ткаенини со свилено чувство на мек допир за да бидете удобни во текот на целиот ден, брзата сува и лесна ткаенина носи кул во лето. ꕥ●пригода И Подарок} семеен соодветен фустан, Одличен За специјални настани, семејни собири, црква, празници, девојки ноќно излегување итн Соодветните фустани се одлични за повеќе Од само Мама и Ќерка, Татко и син! Обидете се Со Тетки, Баби, Сестри, Братучеди, Пријатели и МНОГУ ПОВЕЌЕ. ꕥ●Нега На Облека Е Погодна За рачно и машинско перење на 30 степени, добро држете се после миење.️ ● ве молиме дозволете 1-2см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во инч)️ ● Аберација На Бојата : Различен компјутерски екран може да прикажува различни бои дури и ако е со иста боја,ве молиме дозволете разумна разлика во бојата.Нашата облека родител-дете вини пу е совршена за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Ноќта на Вештерките, Божиќ и така натаму поради различните дезени. Измијте го пред да го носите.За Фаботдве Сме Посветени На Обезбедување На Клиенти Со Висок Квалитет и Ексклузивни Производи. Исто така, тоа е совршен подарок за семејствата. Ве молиме, не избелувајте. ꕥ●Висококвалитетни Маици●Нашите Маици за унисекс се направени од Млечни влакна со супериорен квалитет. ꕥ€Брзо Сушење€Лесни и влага фитил што ве одржува ладни и суви.Одете на одмор со вашето семејство Во Оваа Маица Вини пу! ꕥ 【【Дизајн На Облека Родител-дете}Унисекс Маици Вини пух, секојдневен стил со кратки ракави, тркалезен врат, обични маици, кои изгледаат многу лежерно, одговараат на големината, стилот надвор од канцеларијата, секојдневното носење.

Параметри на производот

Слична стока