0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Оалиро Женски Секојдневен Фустан Тркалезни Ракави На Вратот Цветен Летен Фустан За Жени Розова До Колена

Оалиро Женски Секојдневен Фустан Тркалезни Ракави На Вратот Цветен Летен Фустан За Жени Розова До Колена

DEN 516.64
Залиха

Пристапност

Прилика : Основните фустани со долги ракави се погодни за секојдневни, дневни, шопинг, дневна, одмор, забава, свадба, матурска, коктел забава, клуб, бар, датум со додатоци. Секојдневен стил и популарен изглед во сите сезони, особено лето и Fall. Секој ден со него е супер среќен.Облечете го овој фустан за да изгледате повеќе убавина. Топол потсетник : облеката во различно осветлување може да има разлики во бојата, ве молиме примете физичкиот предмет ќе преовладува!.

Параметри на производот

Слична стока