0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Фустани Лето Краток Ракав V Вратот Печати Империја Половината Со Џебови Секојдневен Фустан

Женски Фустани Лето Краток Ракав V Вратот Печати Империја Половината Со Џебови Секојдневен Фустан

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.64" рамо : 42cm/16.Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 37см/14,57" Ракав : 21,5 см/8,46" Половината : 83см/32,68" Должина : 113см/44,49" Големина : М Биста : 101см/39,76" Рамо : 38см/14,96" Ракав : 22см/8,66" Половината : 88см/34,65" должина : 115см/45,28" големина : л биста : 106см/41,73" рамо : 39см/15,35" ракав : 22,5 см/8,86" половината : 93см/36,61" должина : 117см/46,06" големина : xl биста : 111см/43,70" рамо : 40см/15.43"ве молиме прочитајте ја табелата со големини Во описот или табелата со големини на сликата, ве молиме обрнете внимание на големината На Раката, не само на бистата, фустани за благодарност ткаенината Е Лесна и малку растеглива, Не се гледа преку, Едноставно, елегантен, секси, симпатичен фустан!Прилика : Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб итн. Материјал : Мека Вискоза Ткаенина, Изработена од Полиестер, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допир и носење,прави да се чувствувате добро.85" големина : ххл биста : 116см/45.

Параметри на производот

Слична стока