0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тир Нама Макс Експлоат Р Т НМ - ЛТ 285 70Р Оптоварување E Цврст Терен Одговара: - Џип Wrangler Неограничен Рубикон 392, - Џип Wrangler Неограничен Рубикон

Тир Нама Макс Експлоат Р Т НМ - ЛТ 285 70Р Оптоварување E Цврст Терен Одговара: - Џип Wrangler Неограничен Рубикон 392, - Џип

DEN 3999.84
Залиха

Пристапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Нама Maxxploit R/T NM-86КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Влечење На Теренот Надградено Ракување Подолготраен Животен Преглед На Шарите Нама Maxxploit R/T NM-86 е солиден терен цела сезона гума произведена за лесни камиони и Теренци.Овој модел е специјално дизајниран за h (повеќе..) Големина : 285 70Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Солиден Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Слична стока