0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ако Ми Го Триеш Задникот. .Повлечете Ја Мојата Свинска Женска Маица Со Врат

Ако Ми Го Триеш Задникот. .Повлечете Ја Мојата Свинска Женска Маица Со Врат

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

Ако Ми Го Триеш Задникот Можеш Да Ми Го Повлечеш Свинското Месо е прикажано на предниот дел на овие модерни женски маици со врат. Координирање на дизајни достапни одделно. 60% чешлан памук / 40% полиестерски лесен дрес. Печатени ВО САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. В-Вратот Краток Ракав Мета. Лесна супер мека ткаенина. Убаво опремени. Печатени ВО САД.

Параметри на производот

Слична стока