0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сурфкуз Менс Пливање Шорцеви Плажа Одбор Шорцеви Лето Трчање Сурфање Шорцеви Нови Машки Костими За Капење Костими За Капење Брзо Сува Пливање Стебла

Сурфкуз Менс Пливање Шорцеви Плажа Одбор Шорцеви Лето Трчање Сурфање Шорцеви Нови Машки Костими За Капење Костими За Капење

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Потекло : Континентална Кинеска Шема Тип : решеткафит : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големинаматеријал : Полиестерфеатура : брзи суви мажи пливаат кратки описи 1 : Менс Плажа Одбор Шорцеви Опис2 : Менс Спорт Шорцеви Опис3 : Брзо Суво Лето Плажа Шорцеви Опис4 : мажи пливаат багажникспараметар : 1.Модерен моден стил и тенок одговара. Должината на таблата е над вашето колено, истовремено ќе ја покаже вашата шармантна фигура и висока оценка.2,100% полиестер, супер брза сува ткаенина, мазна и лесна. Нормално, вашето стебло ќе биде суво за 10 минути.3.Внимателен дизајн со мрежеста постава и три џебови. Со два џебови од секоја страна и уште еден заден џеб, ќе уживате во безбедното и опуштено чувство кога ќе го облечете ова машко багажникот за пливање.4.Постојат четири големини S/M/L/XL достапни за вас. И, исто така, може да ја прилагодите линијата на половината преку појасот. Само изберете соодветна големина.Модел Шоу : Боја : Увезени. 100% Полиестер. Затворање на врвка. Вградената облога за компресија ја штити вашата кожа од нула и спречува да се залепи за вашата кожа кога шорцевите се натопени. Дополнително, обезбедува подобра дишење и еластичност. ●Костими За Капење Во Боја На Градиент на летна Плажа ● шорцеви за капење на табла дизајнирани со еластичен појас со прилагодлива врвка за влечење, слободно прилагодете ја линијата на половината; 2 странични џебови и џеб за телефон, лесни за чување на вашите предмети; Шорцеви на плажа до Колена изработени Со дизајн на печатење во стилот на кокосово дрво и хавај, класични и стилски.

Параметри на производот

Слична стока