0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лилил Женски Долги Ракави Ладно Рамо Партија Клубска Облека Кристал Миди Фустан

Лилил Женски Долги Ракави Ладно Рамо Партија Клубска Облека Кристал Миди Фустан

DEN 287.84
Залиха

Пристапност

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустан : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Ладен Ракав За Рамо. Деколте : V-Вратот. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Модел : Цврст. Стил : Бодикон. Затворање : Пуловер. Повод : Елегантна мода. Акценти : Кристал. Сезона : Зима. Тип На Ремен : Широк Ремен. Оддел : Жени. Половината : Природно. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : V-Вратот. Тема : Елегантен. Одговара : Класичен. Карактеристики : Кристали Сјај Кристал. Ладно Рамо. Бодикон Тенок Одговара. Должина На Коленото. Формална & Партија.

Параметри на производот

Слична стока