0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Cardone Industries Нов 2C- Преден десен калипер на сопирачката се вклопува - Lexus, Toyota

Cardone Industries Нов 2C- Преден десен калипер на сопирачката се вклопува - Lexus, Toyota

DEN 2645.60
Залиха

Пристапност

Во 1970 г. Секој член на тимот од шест лица ја зафаќаше својата егзистенција и угледот на нивната способност да ги обноват моторите на бришачите на шофершајбната. Повеќето во автомобилската индустрија ја нарекоа невозможна идеја. Но, до 1987 година, Кардоне Индустри користеше фабричко семејство од 1.000. Cardone Industries NEW 2 C-6275 CALIPER на предната десна сопирачка одговара 2010-2020 Lexus, Toyota Application на возилото : Lexus RX350 2015-10, Toyota Highlander 2019-10, Sienna 2020-11. Инженерски за да ги исполни или надмине перформансите на ОЕ . Позлата со цинк нуди сребрена ОЕ како финиш . идеален за комерцијална употреба, како и возила за изведба . Секоја единица е 100% тестирана за да се обезбеди сигурна изведба . не е потребно основно враќање.

Параметри на производот

Слична стока