0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Комплет за заптивка на издувни цевки и пролетен обнова за спортист на Поларис

Комплет за заптивка на издувни цевки и пролетен обнова за спортист на Поларис

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Добра изведба и лесна инсталација. Комплетот за издувни гасови за заптивки е одлична замена за оригиналните делови. Овој комплет вклучува делови што ви се потребни за да го преиспитате системот за издувни гасови. Ова е производ што не е OEM, само додаток! Тоа е погодно за Поларис Спортист 600 2003-2006, за Поларис Спортсмен 700 2002-2007. Ве молиме, оставете разлики од 5-10мм како резултат на рачното мерење. АТВ издувни цевки за заптивка и пролетен реконструиран комплет за Поларис Спортист е изработен од метал и графит, за долго време на услуга, што е трајно, практично. Боја : тон на бакар, сребрен тон, тон на титаниум. Големина на пролетта : 5.2x1.7cm / 2.05 "x0.67" (l*d). Големина на заптивки на заптивката : 1,6x5.9cm / 0,63 "x2.32" (h*d). Заптивки за заптивки на заптивката Внатрешна диа. Број на дел од производителот : 3610047, 5811511. Пакетот вклучува : 1x повеќекратна заптивка, заптивки од 1 x заптивки, 4x пролет.

Параметри на производот

Слична стока