0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Јојо Сива - BFF Wallиден постер со пинови за притискање, 22.375 34

Јојо Сива - BFF Wallиден постер со пинови за притискање, 22.375 34

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Овој меѓународен тренд на trendsојо Сива - BFF Wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Jojo Siwa-BFF Wallиден постер со Push Pins : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Параметри на производот

Слична стока