0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Sumn Industries Fashion Building Woman Woman Shopper Glam Adquolor Design Рамка за wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Sumn Industries Fashion Building Woman Woman Shopper Glam Adquolor Design Рамка за wallидна уметност од Аманда Гринвуд

DEN 1119.84
Залиха

Пристапност

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Параметри на производот

Слична стока