0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Геометриски Боемски Кадифен Тепих За Тркачи Во Затворен Простор, Крем Црн, 2 ' 7 8'

Геометриски Боемски Кадифен Тепих За Тркачи Во Затворен Простор, Крем Црн, 2 ' 7 8'

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Завршете го вашиот простор со нашиот едноставен, но стилски Арло Геометриски Боемски Кадифен Тепих во Затворен Простор. Безвременските геометриски мотиви работат во хармонија за да го разубават вашиот простор, создавајќи софистицирано уметничко дело достојно за разговор за вашите подови. Овој тепих во затворен простор се одликува со неверојатна удобност при мијалник благодарение На конструкцијата На Полипропилен и. Оваа цврста конструкција може да издржи долгогодишен сообраќај на стапалата, додека обезбедува топло, пријатно ослободување од ладни плочки и дрвени подови. Достапен во вашиот избор од пет опции за боја, овој семеен дизајн ќе изгледа совршено поставен во секоја спална соба или дневна област. Изберете од асортиман на правоаголни големини. Стилот на тепих во областа е Модерен, Преоден, Рустикален или Боемски . Совршен за области со голем сообраќај како дневни соби, спални соби или подруми . Мека бушава текстура се одликува со дебелина на килим од 1,18 инчи . Сертификација : овој производ ги исполнува потребните критериуми за да биде сертифициран ОЕКО-ТЕКС. Ткаенините и текстилот што ги исполнуваат стандардите ОЕКО-ТЕКС се ослободени од штетни хемикалии и супстанции. Грижа : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Тепих рампа препорачува (се продава одделно) за да се спречи лизгање. Не влечете лабави краеви, наместо тоа исечете со ножици. Периодично ротирајте за да го изедначите абењето. Тепихот е антистатички и е ослободен од отпорни на пожар.

Параметри на производот

Слична стока